Головна|Книга скарг

Книга скарг

Для того, щоб добавити свою скаргу заповніть, будь-ласка, форму запиту
Закрити
Ім'я *
Телефон
E-mail
Назва організації *
Рейтинг організації *

-5

-4

-3

-2

-1

0

1

2

3

4

5
Заголовок *
Скарга *
Введите символы, изображенные на картинке: *
Поля, отмеченные * - обязательные.

конфіскат

Рейтинг організації: 2
охорона
Охорона постійно лізе перевіряти сумки.
Микола  |  12.11.2019

Прат Укртелеком

Рейтинг організації: -5
Не можливо відмовитись від послуг
Мешкаю в м. Бориспіль. Центр обслуговування клієнтів не працює, фактично не має працівників до яких можливо звернутись. На гараячу лінію не можливо додзвонитись, щоб відмовитись від послуг. Люди похилого віку приходять, постоять та йдуть, продовжують сплачувати за послуги, якими не користуються тай не хочуть користуватись. За несплату не вимикаютьт послугу, а продовжують, буцім-то її надавати та висилають квітанції на сплату. Це знущання над мешканцями міста. Центр є, працівників немає, додзвонитись не можливо. Через сайт е можнва відмовитись від їх послуг. ГАНЬБА!!!
Катерина  |  01.11.2019

Інтернет магазин в інстаграм

Рейтинг організації: 2
Не відправляють товар
Я оплатила одяг у інтернет-магазині @moda_stil.365, проте пройшло 2 тижні, замовлення не прийшло, а в інтаграмі мені не відписують.
Юля  |  29.10.2019

ФОП Буднік Юлія Сергіївна (м.Черкаси, мережа супермаркетів «Делікат»)

Рейтинг організації: -5
Магазин ДЕЛІКАТ+ м.Черкаси, бул. Шевченка 385 - труїть своїх клієнтів!
1.09.2019 мною були придбані млинці з різними начинками в магазині м.Черкаси ДЕЛІКАТ+ по бульвару Шевченка 385 (Depot), після вживання яких, я та мій чоловік потрапили в інфекційне відділення лікарні на 8 днів з гострим отруєнням (маю чек з магазину та виписки з лікарні). Я звернулась в даний магазин зі скаргою та вимогою компенсувати кошти за лікування. Адміністратор Василенко Ю.С. прийняла у мене заяву та пообіцяла, що зі мною звяжуться протягом неділі. З моменту написання заяви пройшло більше місяця, ніхто ніразу не вийшов на зв'язок та не вибачився за завдану шкоду. Постраждало та лікувалось в лікарні після покупки даних млинців близько 20 чоловік, відкрито кримінальне провадження. Обурює безнаказаність, магазин так і не компенсував ні копійки коштів постраждалим і далі собі працює та має, доречі, табличку \"Ревізора\" від Нового каналу. Хочу, щоб власник магазину ніс відповідальність за свій товар та компенсував кошти за лікування мені та іншим постраждалим!
Наталія  |  28.10.2019

Beelife, Кривой Рог

Рейтинг організації: -5
Скарга
03 жовтня 2019 року мною будо здійснено покупку у магазині «BeeLife» (інтернет-магазин має іншу назву https://antelife.com.ua/) за адресою: м.Кривий Ріг, вул.Рязанова 8 ФОП «КУЗІЧКІН ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ» було придбано мобільний телефон Lenovo K320T black, вартістю 2199,00 грн. У період гарантійного терміну продукція втратила якість – телефон пропрацював 2-3 години, після чого при повній батареї самовільно вимкнувся і більше не включався, на зарядний пристрій не реагував. Звернувшись до магазину, у строк, що не перевищував 14 днів, з моменту купівлі товару, продавець мені відмовив у поверненні грошових коштів за товар не належної якості. Так як я знаходжуся в іншому місті, повернення телефону було через Нову пошту (про що є всі необхідні документи). Телефон і сплачені грошові кошти знаходиться у продавця. У зв’язку з чим, прошу розглянути мою скаргу по суті та вирішити питання щодо проведення повернення коштів за товар, який не відповідає якості. Додатки: - копія документу, який засвідчує факт придбання продукції (чек);
Ирина  |  21.10.2019

Союз потребителей Украины

Рейтинг організації: 0
Союз потребителей Украины
Потребители, если Вы пострадали, то просим Вас обращаться по телефону 0678005391. Это ускорит процесс оказания помощи.
Максим  |  15.10.2019

Інтернет-магазин LEVEL_UP_UA

Рейтинг організації: 0
Інтернет-магазин LEVEL_UP_UA обманює своїх клієнтів
В Інтернет-магазин LEVEL_UP_UA https://ru-ru.facebook.com/level.up.ua/ https://www.instagram.com/level_up_ua/ мій чоловік замовив спортивний костюм розміру S, який ми забради на новій пошті №55 05.10.2019 декларація №20450168937317 сума 1030,00грн+доставка 71,00 грн. Та він виявився зовзім не s розміром с довгими рукавами та штанами, який ми вирішили повернути в той же день, звернувшись до магазину. На сторінці у фейсбуці перше, що можна побачити це слова: гарантія обміну якщо товар не підійде, але нажаль ніяких контактів, хто цей магазин не описано, вже підозрюю, що зареєстрованного магазину як такого немає, тому звернусь і до податкової. Ми звернулись до магазину обмінати на менший розмір, якщо такий є, або повернути кошти, на що магазин нам відповів, що їх магазин не повертає товари, а на відповідь по право повернення товару згідно справ споживача, вони відповіли що їх магазин нічого не повертає. Довго сперечавшись, вони згодились на повернення. Ми відправили костюм 08.10.2019 назад новою поштою у місто Одеса, НП № 103, на ім'я Салагін Захар Станіславович 0508471960 та сплатили кошти за доставку. Сьогодні вони нарешті перевірили костюм, і почали розказувати, що костюм пахне парфюмами, тому вони повертати кошти не збираються. Костюм мій чоловік вдягнув один раз при прімірці вдома, при цьому ніякими парфюмами він не користувався. Хочему справедливого вирішення даної ситуації. Всі чеки та переписка збережені.
Алхіх Юлія  |  14.10.2019

СІЛЬПО Київ Чоколівський бульвар, 28/1

Рейтинг організації: -5
Сходив в магазин.
Іноді захожу в цей магазин. Наче все добре, але.... Є але. Сьогодні, 11.10.19 р. приблизно о 14.30 придбав в цьому магазині кіш-міш. Підходжу до каси. Касир бере та рве, не кажу спеціально, пакет з товаром. Роблю їй зауваження, товар ніжний. И тут Остапа понесло, як казали в одній комедії. Сидить така собі бариня пані Лариса та починає давати мені поради. Почув про себе та склад моєї сім'ї пропозиції, як нам проводити вільний час разом, де і коли. На останок пакет з виноградом гепає на стійку. Розрахувався. Підхожу до охорони та прошу викликати менеджера. Приходить дівчина, прізвиже Решняк чи Решетняк, я можу помилятись і за це вибачаюсь. Не представляється. Питаю, Ви хто? Адміністратор. Запрошую підійти до пані Лариси та пояснюю ситуацію. Чую відповідь-Я не слышала, что вам кассир говорила. С таким підтекстом, що можливо це все моя фантазія. Тобто я брехун і ніякого конфлікту не було. Я вже не кажу про державну мову в громадському закладі. А касир сидить за її спиною і продовжує давати мені поради. Це якась кругова порука хамів-безпрєдєльщиків.
Сергей Петрович  |  11.10.2019

Аптека доброго дня, на академгородку м. Київ

Рейтинг організації: 0
Без нецензурної лексики необійтися, тому ЖАХ найкраще слово
Неодноразово спостерігалося, робота недобросовісних працівників, з якими ніяких робіт по виправленню скарг не проводилося, обраховують на всьому і на дуже великі суми!!!! обіцяють зв\'язатися щоб вирішити скаргу, але так і не зв\'язуються!!!! сьогодні пролунав дзвінок з номера +380634601749, протягом більше ніж місяця подання скарги, вибачте за не коректність, придурочний менеджер цієї компанії, не представився, не запитав жодних уточнюючих питань, одразу хамські почала з\'ясовувати, чому я нібито пошкодила вітрину і відмовилася від повернення коштів, а згодом як виявилося якась жінка з вернулася точно з тією претензією що і я, але не захотіла ніяких пояснень і вирішила питання по своєму, а зі мною це вирішили з\'ясувати не мої дії! Що в результаті: втрачено безповоротно кошти, жодних вибачень і розгляд моєї скарги, недобросовісні фармацевти, тупі менеджери по вирішенню скарг, ціни просто космос, завжди брудно і не складено, з 4-х кас працює тільки одна і працівник працює так ніби ви їй в чомусь завинили! Ось така Вам аптека \"доброго дня\" і її сервіс
Ніка  |  10.10.2019

Аптека доброго дня, на академгородку м. Київ

Рейтинг організації: 0
Без нецензурної лексики необійтися, тому ЖАХ найкраще слово
Неодноразово спостерігалося, робота недобросовісних працівників, з якими ніяких робіт по виправленню скарг не проводилося, обраховують на всьому і на дуже великі суми!!!! обіцяють зв'язатися щоб вирішити скаргу, але так і не зв'язуються!!!! сьогодні пролунав дзвінок з номера +380634601749, протягом більше ніж місяця подання скарги, вибачте за не коректність, придурочний менеджер цієї компанії, не представився, не запитав жодних уточнюючих питань, одразу хамські почала з'ясовувати, чому я нібито пошкодила вітрину і відмовилася від повернення коштів, а згодом як виявилося якась жінка з вернулася точно з тією претензією що і я, але не захотіла ніяких пояснень і вирішила питання по своєму, а зі мною це вирішили з'ясувати не мої дії! Що в результаті: втрачено безповоротно кошти, жодних вибачень і розгляд моєї скарги, недобросовісні фармацевти, тупі менеджери по вирішенню скарг, ціни просто космос, завжди брудно і не складено, з 4-х кас працює тільки одна і працівник працює так ніби ви їй в чомусь завинили! Ось така Вам аптека "доброго дня" і її сервіс
Ніка  |  10.10.2019
1240
Для споживачів
Від якості влади - до якості життя!
Знак якості Знак якості
Знак антиякості Знак антиякості
Опитування
Чи захищає влада ваші споживчі права?